آموزشگاه آزاد فنی و حرفه ای پاریز مراقبت پوست و ماساژ

1400/05/18 تعداد بازدید: 6525

 مجتمع آموزشی مراقبت از پوست ، مو ، زیبائی و ماساژ پاریز در سال1380به همت سرکار خانم دکتر معصومه خورسند علی محمدزاده موفق به اخذ پروانه تاسیس و مجوز فعالیت آموزشی به شماره454/11از اداره کل سازمان فنی و حرفه ای خراسان رضوی گردید.

مجتمع آموزشی مراقبت از پوست ، مو ، زیبائی و ماساژ پاریز حاضر با نام پاریزمفتخراست که با استعانت ازلطف پروردگار و تلاش مدیران و پشتیبانی مسئولان دلسوز سازمان فنی و حرفه ای بعنوان آموزشگاه پیشرو در رشته های بهداشت و ایمنی – خدمات آموزشی و مراقبت و زیبایی با گرایشها و استانداردهای مختلف برای آقایان وبانوان در شرق کشور درحال فعالیت است .

کادر آموزشی و مؤسسین این مجموعه تماماً ازمتخصصین بوده و دارای سابقه و تجربه ای طولانی و درخشان در زمینه آموزش در نهادهای آموزشی میباشند .

 

 هدف ازتاسیس مجتمع آموزشی مراقبت از پوست ، مو ، زیبائی و ماساژ پاریز ارتقا دانش بومی و افزایش سطح مهارت در علاقمندان به آموزشهای مرتبط با حیطه بهداشت و ایمنی و مراقبت پوست و زیبایی و رضایتمندی کارآموزان و مراجعه کنندگان عزیز میباشد.

 آموزشگاه آزاد فنی و حرفه ای پاریز دوره های مراقبت از پوست و مو- مراقبت و زیبایی – کاربرد تجهیزات مراقبت پوست – انواع ماساژ (کاربر ماساژ ، ماساژ سنگ ، ماساژ سوئدی ، ماساژ شمع ، ماساژ تایلندی و ... )– منشیپزشکی و... را با بهره گیری از دانش اساتید مجرب و تحصیل کرده برگزار مینماید و شرکت کنندگان در دوره های آموزشی پس از گذراندن آزمونهای پایان دوره موفق به دریافت گواهینامه بین المللی قابل ترجمه از سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور میشوند.

 

 

 

 

 

 

 

 

تحقیقات معدنی خود را به ما بسپارید

آموزشگاه آزاد فنی حرفه ای پاریز
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به آموزشگاه آزاد فنی حرفه ای پاریز می باشد .